La Famiglia.

Originál

Založen

1999

Našim hostům nabízíme nejlepší pizzu ze všech a těstovina pasta d’amore – v příjemném prostředí s typicky italskou atmosférou. A to nabízíme samozřejmě i našim zaměstnancům.
Zveme vás, abyste s námi přispěli k pohodě v L’Osteria a naplnili ji s námi životem. S lidmi, které spojuje více než jejich obrovské nasazení a nadšení pro klasickou italskou kuchyni, protože jsou členy velké rostoucí FAMIGLIA, přispívají svou osobností a vědí, jak využít svých individuálních schopností. U nás budete pracovat společně s lidmi, kteří sází vše na to, aby se jejich společná vize stala skutečností: rozšíření naší pizzy nejlepší z nejlepších a pasta d´ amore v celé Evropě.

Tvoříme společně kolektiv, kterému přešly do krve hodnoty jako nadšení, srdečnost, nároky a autentičnost – a pro který je vždy vynikající servis věcí cti.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PŘÍSADOU PRO NÁS
JSTE VY!

Důležité předem: Nechceme, abyste pracovali pro L’Osteria. Chceme, abyste byli L’Osteria. Hovořili L’Osteria. Cítili L’Osteria. Co je nutné, abyste se stali členy naší FAMIGLIA? Řekněme to slovy našeho padrone: “Máš srdce na pravém místě a chuť do práce.“ Navíc jsi hostitel s očividnou radostí a nadšením. Protože v L’Osteria se všechno točí kolem hosta a jeho pohody. To znamená, že si umíte vyhrnout rukávy a postaráte se o to, že se každý host cítí jako král.

K tomu je zapotřebí velké vnímavosti, cit pro chování k nejrůznějším lidem a vědomí služby, které je tak silné, že vás neopustí. Protože jako člen naší FAMIGLIA přejdu naše hodnoty i do vás, a vy tak díky své vysoké motivaci a zodpovědnosti vše zvládnete.

Těšíme se na vás!

FORZA L’OSTERIA!

Pro lidi, kteří mají hlad, není L’Osteria pouze místem, kde se dá úžasně dobře jíst, ale kde je také možné se vypracovat. Plánujeme totiž dlouhodobě s vámi! Protože vám díky našemu hospodářskému úspěchu a ničím neomezenému růstu můžeme nabídnout jisté pracovní místo s rozmanitými úkoly a dobrými možnostmi dalšího vzdělání a vývoje.

 

NAŠE DOPORUČENÍ.

Prostřednictvím intenzívních školení se postaráme o to, abyste byli vždy a za všech okolností dobrými hostiteli. Aby každý nový člen naší FAMIGLIA věděl, jak se chováme a co je pro nás důležité, koučují a školí přímo na místě naši školitelé celý tým restaurace stejně jako jednotlivce.

UNO, DUE, TRE

Po našem tříměsíčním základním školení vám nabízíme nástup šitý na míru. Jste tak připraveni pro náš velice živý provoz.
Chcete jednu z našich restaurací vést? Pak se účastníte našeho programu pro management “3+9“. Ten obsahuje kromě tříměsíčního základního školení devítiměsíční fázi rozvoje, ve které zájemci vhodní pro vedení restaurace projdou semináři, školeními a operativním intenzívním tréninkem, a připraví se tak na svůj zodpovědný úkol. Přitom jde od pracovně-právních vztahů až po provozně-ekonomické vyhodnocení.

POUČNÉ INTERMEZZI

V naší akademii v Mnichově připravujeme manažery, školitele, kompletní týmy restaurace a učně mimo náročný provoz restaurace také teoreticky na všechny nadcházející úkoly.
Ostatně můžete změnit i působiště, a poznat tak různé německé metropole nebo jiné evropské země.
Dostali jste chuť? Pak se na vás a vaši žádost o místo těšíme.