L’Osteria.
Grande Amore.

Pizza nejlepší z nejlepších, pasta d’amore a jedinečná atmosféra – nepřekonatelný recept.

Stačí  v L’Osteria otevřete dveře a hned se cítíte jako v typické italské osterii. Setkávají se tu lidé – rodiny, přátelé, páry, mladí a staří, aby se tu dobře najedli. Je tu trochu hlučno, živo a nade vším se vznáší vůně pravé italské kuchyně. Otevřené, srdečné prostředí, ve kterém můžete být takoví, jací jste, a kde se cítíte jako doma.

L’Osteria je známá svou pizzou, která je nejlepší z nejlepších a těstovinami pasta d’amore. Pizza přesahuje daleko přes okraj talíře a objednává se často pro dvě osoby s různě obloženými polovinami. A pasta?

Těstoviny se podávají jak jinak než al dente. Kromě toho zde dostanete mnohé jiné italské pokrmy, jako antipasti,saláty, božské dolci a také týdenní menu
se sezónními lahůdkami a různými těstovinovými variacemi. Od roku 2015 se maccheroni, strozzapreti, tortellone aj. vyrábějí v naší výrobně těstovin v Norimberku.

Všechny pokrmy se připravují čerstvé „à la mamma“ v naší kuchyni, do které je možné se podívat. Host tedy zažije, jak vypadá nadšené vaření po italsku. Přísady přitom pocházejí většinou dokonce přímo z Itálie a pizza stejně jako pasta voní, chutnají – a nasytí. U nás se totiž podávají pořádné porce za slušnou cenu.

Také architektura a zařízení interiéru jsou koncipovány tak, že návštěva v L’Osteria je zážitkem pro všechny smysly. Vysoké stropy a okna až k podlaze vytvářejí velkorysé prostory, které jsou ponořeny do příjemného světla designových lamp. Vědomý mix stylů, který vyvíjí pro každé místo tým designerů L’Osteria , zaručuje hezké a příjemné prostředí se zvláštní dávkou útulnosti.

Jak je vidět na celkovém konceptu L’Osteria, projevuje se zde láska k detailu a je jedno, jestli jde o jídlo, zařízení interiéru nebo avanti servis, vše u nás hraje důležitou roli. Stejně tak nadšení, srdečnost, vysoké nároky a autentičnost – protože podle těchto hodnot se denně orientujeme. Má svůj důvod, proč se jmenujeme L’Osteria. Grande Amore.

Tedy? Ci vediamo – brzy se uvidíme!

kitchen-dough

Těšíme se na vás!