Pizza, pasta, Poctěné cenou!

Chceme připravovat pouze vynikající pokrmy. Že za ně navíc dostáváme ceny, nás těší o to více. Tady vám představíme několik z nich, na které jsme zvláště pyšní.

{Odměny}

iF Design Award 2016 & DDC Award “Gute Gestaltung 16“

Za náš Corporate Design, který vznikl ve spolupráci s naší agenturou Peter Schmidt Group, jsme obdrželi iF Design Award vyznamenání “Gute Gestaltung 16 Německého klubu designérů (der Deutsche Designer Club).

Společnost iF International Forum Design GmbH se sídlem v Hannoveru propůjčuje od roku 1954 ročně vyznamenání “iF DESIGN AWARD“ ´v kategoriích Produkt, Komunikace, Obaly, Interiér a Profesionální koncept. A tento rok jsme obdrželi my cenu za NEJLEPŠÍ obal. Máme velkou radost z toho, že L‘Osteria je oficiálně vynikající nejen co se chutných pokrmů týče, ale také svým designem např. krabic na pizzu a podobně, které přesvědčily porotu.

Stejně tak jsme přesvědčili porotu Německého klubu designérů (der Deutsche Designer Club), který se od roku 1989 věnuje podpoře “vhodné úpravy“ a “vhodného uspořádání“ v německy mluvících zemích. Velice si ceníme hodnocení toho, jak se prezentujeme na trhu, a chtěli bychom znovu poděkovat všem, kteří se na našem úspěšném vstupu na trh podíleli.

Více informací a fotografie najdete zde.

Hr Excellence Award 2014

Nejvýznamnější vyznamenání v Německu v oblasti personálního managementu. V kategorii “Malé střední podniky – video zaměstnavatele“ se nám podařilo se prosadit proti 500 dalších kandidátů. Porota uvádí: “L’Osteria poskytuje videa HR zcela jiného druhu. Jsou autentická a pořizovaná přímo během pracovního dne“.

Grazie mille za toto vynikající vyznamenání!
Další informace a fotografie najdete zde.

CENA FOODSERVICE 2012

Hamburskou cena Foodservice Preis 2012 obdržely firmy Kofler und Kompanie, Tim Mälzer – a my!
Za inovativní profesionální gastronomii, která jde příkladem a přispívá k udržitelné profilaci odvětví.

V původním textu poroty stojí:
“Core produkt se dodává zásadně v nadměrné velikosti, a obsahuje tak plakativní poselství o vztahu mezi cenou a službou. Odpovídající ceně stejně jako přinášející zisk, vysoce systematizovaný, ale osobitý a také díky útulnému, ležérnímu prostředí přitažlivý pro téměř všechny věkové a příjmové skupiny. Vynikající služby a přitažlivost
v konceptu širokého využití se nyní prokazují také na třech místech mimo centrum města. Skutečnost, že 70 % zákazníků tvoří stálí hoste v daných značkových podnicích, hovoří sama za sebe.“

Grazie mille do Hamburku za toto vyznamenání!
Další informace a fotografie najdete zde.

NEJLEPŠÍCH 50 Z BAVORSKA

Cena se propůjčuje 50 nejrychleji rostoucím podnikům s vlastníkem v Bavorsku, které plní příkladně roli motoru ekonomiky. Rozhodnutí nezávislých členů poroty auditorské společnosti se zakládá mimo jiné na údajích o obratu, růstu počtu zaměstnanců, vývoji za posledních pět let a podpoře dorostu.
Všechna tato uznání potvrzují náš koncept. A náš plán, dále růst, ale přesto zůstat skromní.

NEJLEPŠÍ SYSTÉMOVÁ GASTRONOMIE 2014 (BESTE SYSTEMGASTRONOMIE 2014)

List “FAZ“ jmenoval L’Osteria nejlepší systémovou gastronomií 2014 resp. “Miláčkem roku“. Tímto udělením ceny se vyznamenávají vynikající výsledky v oblasti gastronomie – v našem případě “úžasná kvalita, ale ještě úžasnější ceny a extrémní vstřícnost k zákazníkům“.

Grazie mille!