Kde se nacházíme.

Czechia

Czech cuisine is said to be solid and substantial. Therefore it‘s just suitable, that Praha makes a start to serve the „best best pizza & pasta d’amore“. But L’Osteria isn’t just savoury but also sweet: Have you tried our divine Tiramisù jet?

Německo

Počínaje A jako Augsburg až po Z možná v budoucnu i v Zarrentinu – tady najdete všechny restaurace L’Osteria v Německu. Jen se v klidu porozhlédněte. Je to jako kulinářský výlet do Itálie.

Rakousko

Rakousko nabízí mnohé vrcholy a nejvyšší body. Například labužnické: Protože při nejlepší pizze z nejlepších a pasta d’amore si každý přijde na své. Když nás ovšem nebudete hledat v Gramais. V této nejmenší obci Rakouska bohužel žádná L’Osteria není. Možná ještě není!

Švýcarsko

Od ledovců k palmám, od originálních horských vesnic až po pulzující města: Nejlepší pizzu z nejlepších a pastu d´amore najdete i ve švýcarském Bielu. A další restaurace L’Osteria na sebe ve Švýcarsku zajisté nenechají dlouho čekat.

Anglie

Hello England! Stejně družně jako v pubu, kde se ale podává pizza nejlepší
z nejlepších a pasta d’amore. To je L’Osteria. Kromě toho i zde podáváme zvláštní porci italské atmosféry. Jste zvědaví? Pak si přineste chuť a přiveďte přátele – těšíme se na vaši návštěvu!

Nizozemsko

Ta nejlepší pizza z nejlepších je teď i v Amsterdamu a i v Holandsku si našla nové fanoušky. Opět i zde platí: S různě obloženými polovinami se pizza stává dvojnásobně delizioso. Samozřejmě, že se o ní můžete podělit – ale také nemusíte. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Těšíme se na vás!